Zubní ordinace: +420 776 200 900 Dentální hygiena: +420 776 200 910

Dentální hygiena od prosince

Zpět na výpis aktualit 25.10.2015

Čas letí jako voda a zubní ordinace Náš zubař je v provozu už skoro čtyři měsíce. A jelikož naším cílem je nabízet skutečně komplexní služby, přichází čas na další krok. Od prosince tak v našich prostorách v Kladně – Švermově uvedeme do provozu druhou ordinaci vybavenou pro práci dentální hygienistky.

Pro koho dentální hygienu chystáme? Aktivity jako odstraňování zubního kamene, likvidace začínajícího i pokročilého zánětu, odstranění zarudnutí a krvácení dásní jsou určeny pro všechny, kdo věnují patřičnou pozornost péči o svoje zuby. Samozřejmostí je také instruktáž a kontrola správné techniky čištění zubů, přeměření velikosti mezizubních prostor a výběr optimálních pomůcek.

Díky pravidelným návštěvám hygienistky dokážete dramaticky snížit pravděpodobnost vzniku zubního kazu, citlivosti zubů, zápachu z úst a ztráty zubů vlivem paradentózy.

Svěřit se do péče zubní hygienistky je nutnost také pro pacienty zubních ordinací, kterým typ bakterií usídlených v měkkých tkáních brání v provádění jiných potřebných zákroků v dutině ústní.

V neposlední řadě pak do výčtu služeb hygienistky patří estetické práce, jako například odstranění pigmentací (z kouření, pití čaje a kávy), bělení zubů, aplikace zubních šperků nebo pečetění fisur čerstvě prořezaných zubů u dětí.

Přípravy na otevření naší druhé ordinace jsou v plném proudu. Jakmile budeme mít objednací kalendář a informace o dentální hygieně uvedené na našem webu www.nas-zubar.eu, budeme vás ihned více informovat.

Máte již nyní nějaké otázky týkající se dentální hygieny? Napište nám svou otázku na hygiena@nas-zubar.eu.

Autor článku: Náš zubař s.r.o.

Poslední úprava: 6.10.2016 14:44:01

Čekárna - zubní lékař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pracovní nástroje - zubař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Křeslo - dentální hygiena Kladno Pracovní náčiní - zubařka Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pohled pacienta - zubní ordinace Kladno Rentgen - bělení zubů Kladno Více fotografií
Kde nás najdete Chci se objednat

Objednat se

Pro objednání buď zavolejte na níže uvedená čísla:

Zubní ordinace:

+420 776 200 900

Dentální hygiena:

+420 776 200 910

Nebo nám pošlete zprávu ze stránky Kontakty a my Vám odpovíme e-mailem.

Napište nám zprávu