Zubní ordinace: +420 776 200 900 Dentální hygiena: +420 776 200 910

Estetická a korektivní medicína

Chcete se dozvědět více o službách estetické a korektivní medicíny?

Korekce vrásek aplikací botulotoxinu a kyseliny hyaluronové.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová se přirozeně nachází v organismu, jedná se o látku tělu vlastní. Její unikátní vlastností je schopnost vázat na sebe vodu, čímž dodává pokožce pružnost, hydrataci a aktivuje buňky k tvorbě kolagenu.

Injekční výplně jsou ideálním řešením pro "odstranění vrásek" - povrchových i hlubokých, v podobě jejich vyplnění a využívají se zejména k omlazení pleti. Pomocí injekčního dodání kyseliny hyaluronové pozastavíme nastupující projevy stárnutí a zmírníme jejich následky.

Aplikace botulotoxinu

Botulotoxin se řadí mezi nejoblíbenější přípravky pro odstranění vrásek a zmírnění projevů stárnutí.

Pro odstranění mimických vrásek se využívá botulotoxin typu A, který se váže v místě nervosvalového spojení a přeruší přenos signálu z nervu na sval. Tímto zůstane sval uvolněný a přestanou se tvořit mimické vrásky, zejména mezi obočím, na čele a vrásek kolem očí. Slouží také k odstranění nadměrného pocení a lze jím odstranit i pomerančovou kůži na bradě či redukovat skřípání zubů. Efekt nastupuje během 2-10 dnů a jeho účinek trvá až 6 měsíců.

Pro dokonalý výsledek je v některých případech vhodné kombinovat ošetření kyselinou hyaluronovou s aplikací botulotoxinu. Docílíme tak dokonalého výsledku a prodlužujeme délku jeho trvání.

Čekárna - zubní lékař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pracovní nástroje - zubař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Křeslo - dentální hygiena Kladno Pracovní náčiní - zubařka Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pohled pacienta - zubní ordinace Kladno Rentgen - bělení zubů Kladno Více fotografií
Kde nás najdete Chci se objednat

Objednat se

Pro objednání buď zavolejte na níže uvedená čísla:

Zubní ordinace:

+420 776 200 900

Dentální hygiena:

+420 776 200 910

Estetická medicína:

+420 608 584 444

Nebo nám pošlete zprávu ze stránky Kontakty a my Vám odpovíme e-mailem.

Napište nám zprávu