Zubní ordinace: +420 776 200 900 Dentální hygiena: +420 776 200 910

Dentální hygiena Kladno

Chcete se dozvědět více o službách dentální hygieny?

Dentální hygiena už dlouho není něčím neobvyklým a nadstandardním, naopak se stává běžnou součástí péče o zdravé zuby. Přínos pravidelné práce dentální hygienistky se projevuje ve více směrech současně - například prevence vzniku zubního kazu a paradentologických problémů dásní, odstraňování zubního kamene a infekcí.

Dále pak mezi služby dentální hygieny patří estetické práce jako odstranění pigmentací a pečetění fisur čerstvě prořezaných zubů u dětí, bělení zubů, instruktáž správného čištění chrupu a výběru pomůcek nebo aplikace zubních šperků.

Základní dentální hygiena - odstranění zubního kamene, pískování a instruktáž čištění

Ošetření základní dentální hygieny trvá cca. 60 minut. Odstranění zubního kamene probíhá mimo jiné působením ultrazvuku, pro pískování si lze vybrat příchuť použitého materiálu. Součástí ošetření je také měření mezizubních prostor a instruktáž správné techniky čištění zubů a výběru optimálních pomůcek.

Prevence tvorby zubního kazu, citlivosti zubů, zápachu z úst a paradentózy

Je důležité si uvědomit, že zubní kámen a krvácející dásně jsou domovem pro největší množství bakterií v dutině ústní. Tyto mikroorganismy dávají vzniknout mezizubním kazům, zápachu z úst a ústupu kosti, což může vést až ke ztrátě zubů. Pravidelná návštěva dentální hygienistky významně snižuje pravděpodobnost těchto problémů.

Příprava pro práci zubního lékaře - odstranění zubního kamene a infekcí

Dentální hygiena může být v řadě případů nutností pro realizaci jiných zásahů v ústech. Rozsáhlé záněty dásní vedou k velkému krvácení, které může negativně ovlivňovat, nebo dokonce znemožnit, výkony prováděné zubním lékařem.

Díky aktivitě dentální hygienistky se nejprve tyto problémy potlačí a následná stomatologická ošetření už probíhají tak, jak mají.

Bělení zubů, odstranění pigmentací

Práce dentální hygienistky je do značné míry také esteticky založená. Volbou vhodných postupů lze odstraňovat skrvny od kávy, čaje a pigmentace z kouření. Pomocí ordinačního nebo domácího bělení lze dosáhnout zesvětlení celého úsměvu až o několik odstínů.

Čekárna - zubní lékař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pracovní nástroje - zubař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Křeslo - dentální hygiena Kladno Pracovní náčiní - zubařka Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pohled pacienta - zubní ordinace Kladno Rentgen - bělení zubů Kladno Více fotografií
Kde nás najdete Chci se objednat

Objednat se

Pro objednání buď zavolejte na níže uvedená čísla:

Zubní ordinace:

+420 776 200 900

Dentální hygiena:

+420 776 200 910

Estetická medicína:

+420 608 584 444

Nebo nám pošlete zprávu ze stránky Kontakty a my Vám odpovíme e-mailem.

Napište nám zprávu