Zubní ordinace: +420 776 200 900 Dentální hygiena: +420 776 200 910

Zubař Kladno - zubní ordinace Náš zubař

Chcete se dozvědět více o naší zubní ordinaci?

V textu níže naleznete základní informace o činnostech, kterými se v ordinaci Našeho zubaře zabýváme. Odpovědi na potenciální další otázky případně naleznete v sekci Časté otázky a odpovědi.

Vstupní vyšetření a preventivní prohlídky

Pravidelná prevence je základem péče o zuby. Díky preventivním prohlídkám dokáže stomatolog včas detekovat možné problémy a aplikací vhodných postupů jim buď zcela předcházet, nebo je řešit v jejich rané fázi.

Vstupní vyšetření je pak nutnou vstupní podmínkou do péče, jelikož se jedná o první kontakt lékaře s pacientem. Součástí vstupního vyšetření bývá zpravidla také snímkování panoramatickým rentgenem (více níže).

Díky našemu vztahu s pěti majoritními zdravotními pojišťovnami má navíc každý pojištěnec vstupní vyšetření a pravidelné preventivní prohlídky zdarma – hrazeny jsou plně zdravotní pojišťovnou.

Panoramatický a intraorální rentgen

Panoramatický OPG rentgen je nadstandardním vybavením naší ordinace. Díky komplexním snímkům celé horní i dolní čelisti má ošetřující lékař přehled nejen o zubních kazech a výplních, ale také o stavu kostí nebo čelistních dutin.

Intraorální rentgen pak vypomáhá s detekcí demineralizací a mezizubních kazů, které nejsou ani pro stomatologa viditelné pouhým okem.

Záchovná stomatologie a endodoncie

Záchovná stomatologie vychází z principu, že pokud už se vyskytne problém (jako například zubní kaz), je třeba provést opravy s co nejmenšími zásahy do okolního prostředí, ať už z funkčního, tak také z estetického hlediska.

Endodoncie – ošetření kořenových kanálků – přichází na řadu např. u zubů s rozsáhlými kazy prostupujícími až do dřeňové dutiny, nebo při řešení následku úrazů apod.

Protetické práce

Do protetiky spadají všechny formy zubních náhrad, tedy jak korunky a můstky, tak i kompletní zubní náhrady. Dokážeme tedy různými způsoby vyřešit i ztrátu jednoho, či více zubů.

V rámci protetických prací spolupracujeme s několika výtečnými stomatologickými laboratořemi, které zajistí výrobu skvěle padnoucích náhrad.

Čekárna - zubní lékař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pracovní nástroje - zubař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Křeslo - dentální hygiena Kladno Pracovní náčiní - zubařka Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pohled pacienta - zubní ordinace Kladno Rentgen - bělení zubů Kladno Více fotografií
Kde nás najdete Chci se objednat

Objednat se

Pro objednání buď zavolejte na níže uvedená čísla:

Zubní ordinace:

+420 776 200 900

Dentální hygiena:

+420 776 200 910

Estetická medicína:

+420 608 584 444

Nebo nám pošlete zprávu ze stránky Kontakty a my Vám odpovíme e-mailem.

Napište nám zprávu