Zubní ordinace: +420 776 200 900 Dentální hygiena: +420 776 200 910

Dentální hygienistka

K naší současné (a skvělé!) dentální hygienistce hledáme profi kolegyni s hrdinskou kuráží, která by pasovala do našeho týmu v Kladně.

Stavíme no-bullshit a otevřené prostředí, ve kterém se může najít každý.

Ale seriózně: v ordinaci Náš zubař příští rok oslavíme 10 let. Zaměřujeme se na preventivní a záchovnou stomatologii a endodoncii, to vše za pomoci mikroskopu. Neřešíme kampaně, facebook nebo instagram, abychom nasytili svoje ego. Místo toho svoji energii směřujeme ke stávajícím pacientům.

Máme všechny výhody malého týmu (žádné zdržovačky, dobré nápady dokážeme zapojovat do procesu okamžitě, každý názor dostává prostor, dá se s námi domluvit prakticky na čemkoliv), ale taky nevýhody (nic se tady neschová, ke každé práci patří zodpovědnost a sebereflexe).

No a co vlastně potřebujeme:

Neohroženou a sebevědomou dentální hygienistku pro motivované i demotivované pacienty, které dává smysl guided biofilm therapy a nezalekne se i použití kyrety.

Co máme:

vlastní ordinaci jen pro DH (stomatologická souprava A-Dec, IO RTG u křesla), EMS Airflow prophylaxis master, arzenál Hu-Friedy a LM kyret, XDENT a vlastní online kalendář, pacienty!

Co dodat:

peníze řešíme úplně transparentně a nabízíme ohodnocení 35 % z obratu, to vše při úvazku 20–30 hodin týdně.

Díky moc všem, kdo si to alespoň celé přečetli ? – a těšíme se na ty z vás, koho to zaujalo. Ozvat se nám můžete přes mail: marketa.karnet@nas-zubar.eu, nebo tel. 777242229.

Čekárna - zubní lékař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pracovní nástroje - zubař Kladno - MDDr. Markéta Karnet Křeslo - dentální hygiena Kladno Pracovní náčiní - zubařka Kladno - MDDr. Markéta Karnet Pohled pacienta - zubní ordinace Kladno Rentgen - bělení zubů Kladno Více fotografií
Kde nás najdete Chci se objednat

Objednat se

Pro objednání buď zavolejte na níže uvedená čísla:

Zubní ordinace:

+420 776 200 900

Dentální hygiena:

+420 776 200 910

Estetická medicína:

+420 608 584 444

Nebo nám pošlete zprávu ze stránky Kontakty a my Vám odpovíme e-mailem.

Napište nám zprávu